Haberler
33646haberdetayresim.png/

Sarayda Karga Kabusu

Sarayın bahçesinde ceviz ağacı bol. Fakat kabuğunu kırmak için, cevizle mümkün olduğu kadar yükselip, sonra yüksekten sert zemine bırakmaları lazım. Bu da mermerlere zarar veriyor. III. Osman taşlarını görmelisiniz. Ceviz kırmaktan yemyeşil.devamı..

50823Egsoz1.jpg/

Egzozdan Neşter Çıktı

Atatürk Havalimanın’ dan kalkmak üzere hazırlık yapan TNT Kargo Havayollarına ait Boeing 737’ nin harici güç ünitesinden (APU) egzoz bölümünden neşter, makas, gibi ameliyat malzemeleri çıktı. Olay pilotların APU sistemini çalıştırmasıyla meydana geldi.devamı..

29619Posta1.jpg/

Cezaevine Özel Servis

Bartın Cezaevinin bahçesinde, sırtlarına cep telefonu ve bataryası yapıştırılmış 2 güvercin bulundu. Dışarıdan uçarak cezaevinin bahçesine konan güvercinlerin sırtlarındaki cep telefonu ve batarya sökülerek alındı.devamı..

34772Baca1.jpg/

Şofben Bacasında Öldüren Yuva

Bacası kuşun yuva yapması yüzünden tıkalı olan banyoda, duş alan Zeynep Metin karbonmonoksitden zehirlendi. Trabzon’ un Şalpazarı ilçesi, Fidanbaşı Köyünde duş almak için banyoya giren Zeynep Metin’ in (40) cesedini sabah tuvalete giden annesi Gülsüm Metin (73) buldu. Zeynep Metin’ in karbonmonoksit zehirlenmesinden öldüğü belirlendi.devamı..

16199IQ1.jpg/

En Zeki Kuş Karga

Bilim adamları kuş davranışlarını analiz edip, bir zeka sıralaması yaptılar. Kuşların IQ listesinde kargalar, şahinler, kartallar, ağaçkakanlar ve balıkçıllar ilk sıraları alıyorlar. devamı..

52843Minneapolis1.jpg/

Minneapolis Köprüsünü Güvercin Pisliklerimi Yıktı?

ABD’ nin Minneapolis kentindeki köprünün çökmesine güvercin pisliklerinin yol açmış olabileceği ileri sürülüyor. 01 Ağustos 2007 günü meydana gelen faciada 13 kişi ölmüştü.devamı..

40401La-Fontaine1.jpg/

La Fontaine Utansın

LA FONTAINE masalında kurnaz tilki tarafından güzel sesine övgüler düzülünce, ağzındaki peyniri düşürdüğü için aptal yerine konan karga gerçek yaşamda hiç de öyle değil.devamı..

43612kuskovar_karga_videoresmi.jpg/

Karganın Zekası

Video izlemek için "devamı" tıklayınız.devamı..

40112kuskovar_avcıkarga_videores.jpg/

Avcı Karga

Video izlemek için "devamı" tıklayınız.devamı..

74370Klavuz-Karga.jpg/

Klavuz Karga

Bu kargadan klavuz olurdevamı..

95840Güvercin

Güvercin Tutuklandı.

Uyuşturucu taşıyan güvercin yakalandı.devamı..